Resturacja i pensjonat "Hubertówka"

Zamek Myśliwski 1
56-300 Milicz
Tel: 71 384 54 25, 501 707 354
E-mail: hubertowka@onet.pl
www.hubertowka.net
"Hubertówka" to znana i lubiana rodzinna restauracja, która świadczy swoje usługi od prawie 25 lat. Znajduje się w budynku dawnego zameczku myśliwskiego hrabiego Andreasa Maltzana, od którego nazwę wzięła sama miejscowość - Zamek Myśliwski, położony w lesie, za wsią i leśniczówką Gądkowice. Naszym znakiem rozpoznawczym od lat są potrawy z dziczyzny, obecne w codziennym menu, podobnie jak dania rybne. Sami wykonujemy też kluski, surówki, ciasta. Prowadzimy sprzedaż wielu produktów z Doliny Baryczy.
Dzięki tradycyjnym przepisom i naturalnym składnikom nasze dania - pasztety, pieczenie, ryby - zdobywają laury w wielu konkursach kulinarnych, tj. Mistrz Karpia, Nasze Kulinarne Dziedzictwo. Poza oznaczeniem Dolina Baryczy Poleca, posiadamy również certyfikat członkostwa w Sieci Europejskiego Dziedzictwa Kulinarnego oraz Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Obsługujemy klientów indywidualnych, grupowych, realizujemy zamówienia świąteczne i na różne rodzinne okazje.
Poza ofertą gastronomiczną prowadzimy wynajem pokoi. W ofercie jest łącznie 27 miejsc noclegowych, w pokojach z łazienkami i bez. Dookoła "Hubertówki" jest piękna przyroda, wiele ścieżek spacerowych i szlaków - pieszych, rowerowych, konnych.