Browar Nepomucen

ul. Wrocławska 1A
56-300 Milicz
Tel: +48655555911
E-mail: biuro@browar-nepomucen.pl
http://www.browar-nepomucen.pl
Browar Nepomucen to mały, rzemieślniczy browar założony w 2014 roku przez piwowarów domowych Piotra i Mariusza Musielaków, mieszczący się na pograniczu Doliny Baryczy w miejscowości Szkaradowo z filią przedsiębiorstwa w Miliczu. Ideą która przyświecała założycielom browaru przy jego powstaniu było podzielenie się swoją pasją i zamiłowaniem do rzemiosła piwowarskiego. W tym celu przebudowali stuletnią piekarnię oraz sami zaprojektowali sprzęt warzelniczy. Browar Nepomucen stawia przede wszystkim na jakość, różnorodność, szacunek dla naturalnych składników i procesów produkcji piwa. Warzy piwa w przeróżnych, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych nowofalowych stylach, tak więc każdy może znaleźć tu "swój smak".

Przy produkcji piwa Browar Nepomucen używa wyłącznie najwyższej jakości surowców, współpracując przy tym również z lokalnymi producentami. Używane w browarze surowce, muszą gwarantować najwyższą jakość produktu. W swojej codziennej działalności Browar Nepomucen nie zapomina również o środowisku. W tym celu została poczyniona inwestycja w baterie solarne z których pozyskiwana jest energia wykorzystywana do zasilania produkcji.

W ciągu zaledwie kilku lat od powstania browaru Nepomucen zaznaczył swoje miejsce na mapie rzemieślniczych browarów z Polski biorąc udział w szeregu festiwali piwnych oraz eventów. W tym momencie piwa z Browaru Nepomucen są dostępne nie tylko rynku lokalnym czy ogólnopolskim ale również w wielu krajach Europy.