Gala 15-lecia rozdania certyfikatów DBP, podsumowanie DK2022 i I Targi Turystyczne DBP

2023-04-27 00:00:00

25 kwietnia 2023 r. odbyła się Gala 15-lecia rozdania certyfikatów Dolina Baryczy Poleca, podsumowanie Dni Karpia 2022 i I Targi Turystyczne Dolina Baryczy Poleca.

Pierwsza część spotkania odbyła się w KinoCapitol, gdzie zostały wręczone wszelkie certyfikaty, dyplomy, wyróżnienia i podziękowania dla wszystkich Użytkowników Znaku oraz podmiotów wspierających Dni Karpia. My również zostaliśmy docenieni - otrzymaliśmy podziękowania od Gminy Żmigród i KOM - niech się kręci, które załączamy w poście.
 
W drugiej części przenieśliśmy się do KOM - niech się kręci, gdzie czekały już na nas pięknie przygotowane stoiska w ramach I Targów Turystycznych Dolina Baryczy Poleca. Wystawcami były oczywiście wszystkie podmioty certyfikowane, które miały okazję pochwalić się swoją ofertą oraz wzajemnie, między sobą wymienić doświadczenia. W międzyczasie cały czas rozgrywał się konkurs Mistrza Karpia - w dwóch kategoriach. Dlatego jak zawsze nie tylko specjaliści, ale także wszyscy zaproszeni goście mogli wczuć się w rolę jury i wybrać najlepsze danie publiczności.
 
 
Ogromne wydarzenie, ale także ogrom zaangażowanych ludzi z pasją dla Doliny Baryczy - tworzycie z nami historię!
 
 
stopka PROW scalona
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Strategii Rozwoju Loklanego Kierowanego przez Społeczność (LSR) dla Doliny Baryczyna na lata 2016-2022 w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach Działania 19 LEADER zawartego w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020.