Pierwsze spotkanie organizacyjne w sprawie Dni Karpia 2019 za nami!

2019-03-08 00:00:00

W dniu 7 marca br. w sali konferencyjnej budynku Centrum Aktywności Lokalnej odbyło się pierwsze spotkanie organizatorów Dni Karpia.

Na spotkaniu organizacyjnym pojawiło się wiele znajomych twarzy, które od dawna organizują niezapominane wydarzenia, jak i takie dla których DK 2019 są nowym doświadczeniem.

Głównym celem spotkania było zaplanowanie działań na 2019 rok, ale również był czas na krótkie podsumowanie zeszłorocznych wydarzeń (opinii). Zebrane statystyki i opinie z ankiet, które zostały udostępnione uczestnikom DK 2018, pozwalają  na  podniesienie jakości organizowanych wydarzeń w następnej edycji.

Teraz najważniejszym krokiem jest ustalenie kalendarium imprez oraz dopełnienie formalności, aby wydarzenie mogło się pojawić w oficjalnym kalendarium Dni Karpia. Od tej edycji będziemy pracować już w nowym serwisie, będzie nowoczesny. Każdy z organizatorów będzie miał swój profil, którym będzie mógł zarządzać. Serwis będzie przyjazny dla telefonów komórkowych. Zarówno  klient jak i organizator będzie mógł obsługiwać go telefonem. Ostatnią część spotkania zajęły krótkie warsztaty zbierające pomysły na nowe funkcjonalności serwisu.

W takim razie wszyscy zakasują rękawy, aby jesień w Dolinie Baryczy był równie atrakcyjna jak zawsze, a może nawet lepsza:)

Dla przypomnienia załączamy prezentację ze spotkania oraz podsumowanie zasad przystąpienia i harmonogramu Dni Karpia 2019.

Prezentacja dot. DK 2019

Zasady wydarzenia