VIII Jarmark " Dolina Baryczy - Świateczna Kraina" w Miliczu

2015-12-20 10:00:00

Już 8 raz, w ostatnią niedzielę przed Bożym Narodzeniem,  zapraszamy Państwa na milicki rynek na wyjątkową przedświąteczną imprezę!

Jarmark "Dolina Baryczy - Świąteczna Kraina" na milickim rynku stał się już tradycją. Organizowany od 2009 roku przyciąga na milicki rynek tłumy mieszkańców regionu oraz bardziej odległych miast i miejscowości, spragnionych świątecznej atmosfery, smaku i zapachu lokalnych produktów, wypieków i potraw.

 

W tym roku Jarmark organizowany jest przez gminę Milicz i Milicki Ośrodek Kultury we współpracy ze Stowarzyszeniem "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w niedzielę 20 grudnia, w godz. 10.00 - 18.00. Sercem Jarmarku będą stoiska lokalnych producentów i restauratorów ze świątecznym asortymentem. Organizatorzy zadbali również o wiele innych atrakcji, m.in. występy solistów, zespołów, chórów i kabaretów z przedświątecznym repertuarem. 

 

Zapraszamy do udziału chętnych producentów żywności i rękodzielników, zarówno z Doliny Baryczy jak i sąsiednich regionów, którzy swoją ofertą chcą wzbogacić program imprezy. Zgłoszeń należy dokonywać na formularzu, najpóźniej do 25 listopada.  Warunki udziału i kryteria wyboru wystawców opisane są w regulaminie.

 

 REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY