Gospodarstwo Agroturystyczne OSTOJA UROCZYSKO

Wąbnice 14b
56-320 Krośnice
Tel: 695226670
E-mail: ostojauroczysko@o2.pl
http://ostojauroczysko.pl/
Gospodarstwo Agroturystyczne Ostoja Uroczysko to gospodarstwo o powierzchni prawie 10 ha położone na terenie największego w Polsce Parku Krajobrazowego „Dolina Baryczy” wśród lasów, stawów i pól. Na terenie oprócz zielonej trawy, mamy również trzy stawy, miejsca wypoczynkowe, wiatę grillową, ognisko oraz wędzarnie. Dodatkową atrakcją jest plantacji jagody kamczackiej, której przetwory można u nas zakupić. Położenie w malowniczej okolicy- las, pola oraz odległość od uczęszczanych dróg, sprawiają, że oferujemy intymną atmosferę, spokój i ciszę.
Naszych Gości witamy już od ponad dziesięciu lat, a ponad piętnaście minęło odkąd stawialiśmy pierwsze kroki na naszym terenie, które dziś jest właśnie Ostoją Uroczysko. Pomysłowym Dobromirem naszej działalności jest Paweł Całujek- właściciel oraz jego żona, Anna. Zespół jednak jest o wiele bardziej rozbudowany- wspólnie dbają o Ostoję również ich dzieci, zięć, wnuki oraz pies Sulo i kot Kokarda.
Chcemy, aby Ostoja Uroczysko była dla miejscem dobrego odpoczynku. A dobry odpoczynek to odpoczynek offline, odpoczynek dla zdrowej głowy! Miejsce, gdzie każdy z nas może popatrzyć w dal, nacieszyć oko zielenią i widokiem wody. Ostoja Uroczysko to miejsce łagodności, głębokich oddechów, spokoju. Naszym celem jest zapewnienie miejsca, gdzie idee mindfulness i wdzięczności będą pojawiały się na wyciągnięcie dłoni. A zatem... powoli-nie w pośpiechu, spokojnie- bez stresu, tu i teraz zapraszamy Państwa w nasze progi.
Nasza okolica- Dolina Baryczy to bogactwo lasów i polnych dróżek, które sprzyjają uprawianiu turystyki pieszej i rowerowej. To Stawy Milickie i ich wyjątkowa fauna i flora. To atrakcje rodzinne- mini-zoo, kolej wąskotorowa. To także Dolina Ludzi Kreatywnych- różnorodność rękodzieła, lokalna kuchnia i produkty regionalne.