Zasady opisów wizytówki dla użytkowników serwisu

POMOCNIK merytoryczny do wpisania się na stronę dbpoleca.barycz.pl

Po zalogowaniu do "Twój panel" musisz:

a) utworzyć wizytówkę podmiotu – jest to PRZEDSTAWIENIE PODMIOTU czyli: opis firmy, od kiedy działa, w jakiej formie (rodzinna, spółka…), związek z obszarem Dolina Baryczy, jaka idea przyświeca firmie, jaka wizja firmy, wymienić co oferuje i w jakim kierunku chce się rozwijać.

Zasady: Producent prowadzi legalną działalność, podkreśla pochodzenie z obszaru Doliny Baryczy. Rejestracja firmy (PKD, REGON),

WYSŁAĆ do akceptacji! 

Administrator musi zaakceptowac treść, żeby ukazała się na stronie.

b) uworzyć lub dodć do istniejącej wizytówki oferty produktów/usług

OPIS PRODUKT/USŁUGA podkreślając wysoka jakość, wyjątkowe cechy produktu, przyjazność dla środowiska, przyjazność dla Klienta, dostępność.

W przypadku kilku ofert podmiotu (określonego w wizytówce), możliwe jest przyporządkowanie różnym osobom poszczególnych ofert (przy ofercie wskazuje się mail osoby redagującej treść oferty i sprawozdania – osoba musi być zarejestrowana) np. podmiot mający pod jedną wizytówką podpięte oferty: hotel, restaurację, edukację, może podpiąć różnych opiekunów.

WAŻNE! Użytkowników, którzy są zarejestrowani w systemie dbpoleca.braycz.pl prosimy co roku w styczniu o aktualizację danych w serwisie. Nie ma nic gorszego niż nieaktulane infromacje w serwisie - sami takich nie lubimy:) dlatego niezaktualizowane na poczatku roku opisy będą wyłączane.

Bardziej szczegółowo, czyli co napisać w poszczególnych polach opisu wizytówki i oferty:)

  • dla produktu (pobierz TUTAJ)
  • dla usługi (pobierz TUTAJ)