I Objazd po ofercie ze Znakiem "Dolina Baryczy Poleca" i kandydatach 2014/2015

2014-10-23 00:00:00

Za nami pierwszy z cyklu wyjazdów, których celem jest wzajemne poznanie się producentów i usługodawców lokalnych posiadajacych certyfikat "Dolina Baryczy Poleca" lub dopiero ubiegających się o niego.

W środę 22 października odbył się pierwszy  objazd po ofercie ze Znakiem „Dolina Baryczy Poleca” oraz kandydatach do Znaku edycji 2014/2015. Celem całodziennych spotkań jest wzajemne poznanie wszystkich podmiotów wyróżnionych Znakiem „Dolina Baryczy Poleca” oraz podmiotów dopiero kandydujących. Pomimo fatalnej pogody wyjazd cieszył się wysoką frekwencją. Wzięło w nim udział łącznie 30 osób, reprezentujących 23 różne podmioty – producentów i usługodawców z Doliny Baryczy.

Podczas wyjazdu swoje oferty prezentowali:

* Sławomir Wójcik – gospodarstwo rybackie Kaszowo – karp milicki – kandydat

* Anna Moczulska – „Ceglany Dom” w Koruszce, oferta pobytowa - certyfikat

* Aleksandra Góreczna  –  Pracownia Centaurea - pisanki z motywami regionalnymi (certyfikat) oraz rękodzieło z motywami lokalnymi (kandydat)

* Hanna Jankowska – przewodnik terenowy – certyfikat oraz oferta rekreacyjna (noclegi, kajaki, ośrodek jeździecki) – kandydat

* Janina Głowacz – gospodarstwo agroturystyczne „Głowaczówka” w Rudzie Sułowskiej – certyfikat

* Beata Głowacz - BG SportsRent Usługi turystyczno – sportowe w Dolinie Baryczy – kandydat 

* Subregionalne Centrum Informacji Turystycznej „Baszta” i Zespół Pałacowo – Parkowy w Żmigrodzie (oferta  rekreacyjna) – kandydat

* Restauracja Parkowa w Żmigrodzie - oferta – gastronomiczna – certyfikat 

* Regionalna Kuchnia Barycka - syrop z dzikiej róży z dodatkiem pigwy – kandydat 

* Jan Krzysztof Raftowicz, gospodarstwo rybackie Ruda Żmigrodzka – certyfikat (karp milicki i karp milicki wędzony)

* Włodzimierz Ranoszek – przewodnik terenowy – certyfikat

 

Już w listopadzie kolejne spotkania i kolejnych producentów i usługodawców, zarówno tych już wyróżnionych Znakiem jak i dopiero kandydujących.

 

Z najciekawszych, najbardziej godnych polecenia ofert przygotujemy pakiety turystyczne, z których odpłatnie będą mogli korzystać wszyscy chętni.