Spotkanie z przedsiębiorcami Doliny Baryczy.

2020-01-31 00:00:00

W dn. 28.01.2020 w Restauracji Parkowa w Miliczu miało miejsce spotkanie z przedsiębiorcami z Doliny Baryczy.

Stowarzyszenie Partnerstwo dla Doliny Baryczy wraz z Bankiem Spółdzielczym zaprosiło wszystkich chętnych przedsiębiorców na spotkanie organizacyjno-warsztatowe. 

Spotkanie dotyczyło:

1.  przedstawienia koncepcji aplikacji turystycznej Doliny Baryczy wraz z kartą lojalnościową (omówienie korzyści dla przedsiębiorców) wraz z krótkimi warsztatami dotyczązymi możliwości, korzyści, dostępności oraz funkcjonalności aplikacji. 
2.  sukcesji firmy, możliwości wynikające z płatności bezgotówkowej - wykład Banku Spółdzielczego 
3.  ewentualnych zasad przystąpienia do Znaku Dolina Baryczy Poleca 2020 - przedstawienie harmonogramu działań podczas tegorocznej edycji certyfikacji, zasad przystąpienia do programu, dostępność stolika eksperckiego przy którym możliwa była bezpośrednia pomoc przy obsłudze panelu użytkownika w serwisie dbpoleca.barycz.pl (wpisanie się na stronę, aktualizacja wizytówki, oferty).
 
 
Spotkanie pozwoliło nam na wysłuchanie potrzeb, pomysłów oraz opinii na temat promocji regionu. Szczególną uwagą uczestników cieszyła się informacja o nowej aplikacji turystycznej po Dolinie Baryczy. W dniu zgromadzenia po raz pierwszy Stowarzyszenie ,,PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy" przedstawiło makietę aplikacji szerszemu gronu publiczności. Zasady pojawienia się w aplikacji turystycznej oraz jej funkcjonalość wzbudziły zainteresowanie i żwawą dyskusję. Dzięki dialogowi wraz z zebranymi przedsiebiorcami wspólnie zostały przedyskutowane szanse i zagrożenia wynikające z pojawienia się aplikacji. 
 
Niezmiernie cieszymy się z poparcia, jakie uzyskała nowa aplikacja turystyczna po Dolinie Baryczy - ma ona za zadanie służyć zarówno turystom, przedsiębiorcom jak i lokalnym mieszkańcom.