Zaproszenie na spotkanie organizatorów wydarzeń Dni Karpia 2019

2019-02-21 00:00:00

Zapraszamy wszystkie podmioty, które chciałyby organizować wydarzenia w ramach Dni Karpia 2019, na spotkanie informacyjno - konsultacyjne, które odbędzie się w dniu 07.03.2019 (czwartek)  o godz. 12:00 – 15:00, w sali konferencyjnej Centrum Aktywności Lokalnej, pl. ks. E. Waresiaka 7, w Miliczu.

Zakończyły się emocje związane z zeszłorocznymi Dnia Karpia, podsumowaliśmy ten gorący okres i....przyszedł czas na organizację następnej edycji - Dni Karpia 2019.

Zapraszamy organizatorów do planowania wydarzeń we wrześniu, październiku i do połowy listopada.
Wspierane są: przedsięwzięcia przyczyniające się do promocji  karpia oraz związanych z hodowlą karpia walorów turystycznych obszaru,
jesienna oferta aktywnych podmiotów gastronomicznych, usługowych w zakresie turystyki i edukacji regionalnej, oraz podmiotów publicznych angażujących się w organizację wydarzeń  dla mieszkańców prezentujących dorobek kulturalny, producentów i usługodawców z obszaru.
Do momentu spotkania chcielibyśmy znać Państwa propozycje wydarzeń. Udostępnimy w tym celu tzw. elektroniczny wpis do kalendarz. 
W Programie spotkania m.in. krótkie podsumowanie DK 2018, zasady przystąpienia do organizacji wydarzenia Dni Karpia 2019, harmonogram, podsumowanie i wnioski, propozycje zmian na stronie dni karpia…
Zaproszenie na spotkanie TUTAJ
Jako koordynator staramy się o pozyskanie środków na koordynację, wydanie i dystrybucję materiałów promocyjnych, utrzymanie kontaktów z mediami, organizację konkursu Mistrza Karpia, konferencji podsumowującej. Finansowanie Dni Karpia jest prowadzone z wielu źródeł: ze środków publicznych, unijnych, partnerów wspierających oraz organizatorów wydarzeń. Mamy nadzieję, że korzyści dla rozwoju obszaru są widoczne, a porównując 10 czy choćby 5 lat wstecz widać wyraźny progres w wielości, dostępności i obecności mieszkańców i turystów na wydarzeniach.